Si Te Shohesh Filma dhe Seriale Falas [2022]

Last Updated on Mars, 2023 by Edison

Produksionet me te medha ne bote lancojne filmat me te mire me shpresen se do behet i preferuari yt.

Dhe ku ka me mire sesa ti shohesh ne komfortin e shtepise tende.

Ketu kam permbledhur faqet me te mira te internetit ku mund te gjesh filmat dhe serialet me te fundit.

Zakonisht keto faqe i nxjerrin filmat 1 ose 2 dite pasi jane shfaqur ne kinema. Por, varet nga popullariteti.

Per shembull, kam pare Avengers: Endgame nje dite pasi kishte dale.

Dhe duke qene se jemi multilingual, kam perfshire faqe qe permbajne filma ne gjuhe te tjera pervec anglishtes.

Dy gjera qe duhet te konsiderosh:

Se pari, mund te duash te instalosh nje VPN te mire per te qendruar anonim online.

Se dyti, keto faqe kane shume reklama pop-ups, keshtu qe duhet te instalosh shtesen e Google, Pop up Blocker. Keto heqin shumicen e reklamave.

Heren e fundit qe jane kontrolluar a punojne linqet: 21/02/2022

#1 7Fmovies

Eshte nje websajt qe ofron filmat dhe serialet me te fundit. Po ashtu ka opsionin e titrave.

#2 6Fmovies

Permban +14000 filma te zhanreve te ndryshem.

#3 Thef3movies

Ajo qe me pelqen me kete faqe eshte se mund te zgjedhesh nje film nga nje vend specifik: SHBA, UK, Kine, Korea, Tajlande…

#4 fMovies.ps

Ka me pak reklama se te tjeret.

#5 1Movies.is

Ka nje dizanj te bukur dhe shume opsione.

#6 Movieninja

Kjo eshte nje nga faqet qe me pelqen me shume. Ngarkohet shpejt dhe nuk ka reklama te bezdisshme pop-up.

Nese filmi nuk ngarkohet ke 2 ose 3 servera alternativ.

#7 zPutlocker

Ka nje numer shume te madh filmash dhe sidomos seriale.

#8 123Movies

Filmat jane te ndare ne kategori si:

  • Most Watched
  • Most Popular
  • Latest Movies
  • Latest Series

#9 Hdonline

Ke opsionin te komentosh. Dhe permban lajme mbi filma apo aktore.

#10 Newmovies – Nuk punon.

Ngarkohet shume shpejt.

#11 Yesmovies

Ofron nje variatet filmash dhe shfaqjesh televizive nga vende te ndryshme. Ka pak reklama pop-up dhe mund te komentosh.

#12 Ask4movie

Ka nje dizanj shume te bukur dhe ofron opsionin e titrave.

#13 Europix

Faqe shume e mire te shohesh filma dhe sidomos seriale.

#14 ClassicCinema

Shiko filma klasik.

#15 Solarmovie

Permban mbi 30,000 filma dhe shfaqje televizive.

#16 Gomovie

Shfaq filma me kualitet te larte nga vende te ndryshme.

#17 Vexmovies

Nuk ka aq e madhe sa te tjeret por ka shume pak reklama.

Filma24 dhe Filmaon

Nuk ka Shqiptar qe nuk i di keto dy faqe por nuk mund ti lija pa i perfshire.

Eshte interesante sepse keto jane me te vjeter se shumica e faqeve ne kete artikull. Dhe ky eshte nje fakt shume impresionues.

#20 KimCartoon

Sic e sygjeron edhe emri, kjo faqe i dedikohet filmave vizatimore.

#21 Scr – Nuk Punon

#22 hdm

#23 Seriesonline – Nuk Punon

Shiko filma Indian

Ket jane disa nga faqet me te mira per te pare filma Indian.

#24 Yupptv

#25 Hindimoviesonline

#26 Hindilinks4u

#27 Gofilms4u

#28 Yomovies

Shiko filma ne Frengjisht

#29 Streamcomplet

#30 Planet-streaming

#31 Streaming.co

#32 Filmstub

Shiko filma ne Gjermanisht

#33 Filma Gjerman me titra Anglisht

#34 Zdf.de

#35 Mediathek

Shiko filma ne Italisht

#36 Eurostreaming

#37 Thevore

#38 Altadefinizione

#39 Filmigratis

#40 Shiko 100 filma ne Spanjisht

Ne sygjerojme: 15 Serialet me te mire qe duhet ti shohesh

Scroll to Top